Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 05.12.2019.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD170,736472,513074,289670,700274,325870,700274,3258
AUSTRIJAATS10,00008,54120,00008,37040,00008,20300,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,619560,091761,563958,589461,594057,417661,5940
DANSKADKK115,343915,729316,114715,336116,122515,336116,1225
EMUEUR1115,2960117,5291119,7622115,1785119,8797115,1785119,8797
JAPANJPY10095,073997,461799,849595,025299,898295,025299,8982
KANADACAD178,419880,389382,358878,379682,399078,379682,3990
KINACNY114,429815,031015,632214,204315,857714,204315,8577
NEMACKADEM10,000060,09170,000058,88990,000057,71210,0000
NORVEŠKANOK111,292711,576311,859911,286911,865711,286911,8657
RUSKA FEDERACIJARUB11,52761,66041,76001,49441,79321,49441,7932
SADUSD1103,4370106,0349108,6328103,3840108,6858103,3840108,6858
ŠVAJCARSKACHF1101,9659107,3325112,6991101,4292113,2358101,4292113,2358
ŠVEDSKASEK110,886311,159711,433110,880711,438710,880711,4387
VELIKA BRITANIJAGBP1135,6159139,0219142,4279135,5464142,4974135,5464142,4974

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: