Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 26.05.2020.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD169,047570,781672,515769,012172,551169,012172,5511
AUSTRIJAATS10,00008,54610,00008,37520,00008,20770,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,653060,126161,599258,622961,629357,450461,6293
DANSKADKK115,384415,770816,157215,376516,165115,376516,1651
EMUEUR1115,3622117,5965119,8308115,2446119,9484115,2446119,9484
JAPANJPY10097,414699,8612102,307897,3647102,357797,3647102,3577
KANADACAD175,331977,223979,115975,293379,154575,293379,1545
KINACNY114,495115,099115,703114,268615,929614,268615,9296
NEMACKADEM10,000060,12610,000058,92360,000057,74510,0000
NORVEŠKANOK110,475610,738711,001810,470211,007210,470211,0072
RUSKA FEDERACIJARUB11,38401,50441,59471,35401,62481,35401,6248
SADUSD1105,0411107,6792110,3173104,9872110,3712104,9872110,3712
ŠVAJCARSKACHF1105,3931110,9401116,4871104,8384117,0418104,8384117,0418
ŠVEDSKASEK110,875211,148311,421410,869611,427010,869611,4270
VELIKA BRITANIJAGBP1128,3601131,5839134,8077128,2943134,8735128,2943134,8735

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: