Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 16.08.2019.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD170,248572,012873,777170,212573,813170,212573,8131
AUSTRIJAATS10,00008,55660,00008,38550,00008,21780,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,725160,200061,674958,695061,705057,521161,7050
DANSKADKK115,393815,780416,167015,385916,174915,385916,1749
EMUEUR1115,5039117,7410119,9781115,3862120,0958115,3862120,0958
JAPANJPY10097,451599,8990102,346597,4015102,396597,4015102,3965
KANADACAD177,689679,640881,592077,649881,631877,649881,6318
KINACNY114,457715,060115,662514,231815,888414,231815,8884
NEMACKADEM10,000060,20000,000058,99600,000057,81610,0000
NORVEŠKANOK111,470611,758712,046811,464712,052711,464712,0527
RUSKA FEDERACIJARUB11,47691,60531,70161,44481,73371,44481,7337
SADUSD1103,4556106,0539108,6522103,4026108,7052103,4026108,7052
ŠVAJCARSKACHF1102,8920108,3074113,7228102,3505114,2643102,3505114,2643
ŠVEDSKASEK110,728610,998111,267610,723111,273110,723111,2731
VELIKA BRITANIJAGBP1125,1431128,2861131,4291125,0789131,4933125,0789131,4933

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: