Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 18.10.2019.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD170,447172,216473,985770,411074,021870,411074,0218
AUSTRIJAATS10,00008,54720,00008,37630,00008,20880,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,660660,133961,607258,630661,637257,458061,6372
DANSKADKK115,352615,738216,123815,344716,131715,344716,1317
EMUEUR1115,3771117,6117119,8463115,2595119,9639115,2595119,9639
JAPANJPY10094,975497,360799,746094,926799,794794,926799,7947
KANADACAD178,496380,467882,439378,456182,479578,456182,4795
KINACNY114,338814,936315,533814,114815,757814,114815,7578
NEMACKADEM10,000060,13390,000058,93120,000057,75260,0000
NORVEŠKANOK111,231411,513511,795611,225711,801311,225711,8013
RUSKA FEDERACIJARUB11,51851,65051,74951,48551,78251,48551,7825
SADUSD1103,1376105,7279108,3182103,0847108,3711103,0847108,3711
ŠVAJCARSKACHF1101,7124107,0657112,4190101,1771112,9543101,1771112,9543
ŠVEDSKASEK110,631410,898411,165410,625911,170910,625911,1709
VELIKA BRITANIJAGBP1132,5135135,8416139,1697132,4456139,2376132,4456139,2376

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: