Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 02.12.2021.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD171,919473,725775,532071,882675,568871,882675,5688
AUSTRIJAATS10,00008,54470,00008,37380,00008,20630,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,643660,116561,589458,613661,619457,441361,6194
DANSKADKK115,420615,807916,195215,412716,203115,412716,2031
EMUEUR1115,3437117,5777119,8117115,2261119,9293115,2261119,9293
JAPANJPY10089,586191,836194,086189,540294,132089,540294,1320
KANADACAD179,117781,104883,091979,077283,132479,077283,1324
KINACNY115,647216,299216,951215,402717,195715,402717,1957
NEMACKADEM10,000060,11650,000058,91410,000057,73580,0000
NORVEŠKANOK111,148011,428011,708011,142311,713711,142311,7137
RUSKA FEDERACIJARUB11,28931,40141,48551,26131,51351,26131,5135
SADUSD1101,2867103,8305106,3743101,2347106,4263101,2347106,4263
ŠVAJCARSKACHF1107,1246112,7627118,4008106,5608118,9646106,5608118,9646
ŠVEDSKASEK111,150911,431011,711111,145211,716811,145211,7168
VELIKA BRITANIJAGBP1134,5735137,9534141,3333134,5046141,4022134,5046141,4022

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.