Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 18.05.2021.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD173,402175,245677,089173,364577,126773,364577,1267
AUSTRIJAATS10,00008,54420,00008,37330,00008,20580,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,640460,113261,586058,610461,616057,438261,6160
DANSKADKK115,418615,805816,193015,410716,200915,410716,2009
EMUEUR1115,3373117,5712119,8051115,2198119,9226115,2198119,9226
JAPANJPY10086,337588,505990,674386,293390,718586,293390,7185
KANADACAD178,265880,231582,197278,225782,237378,225782,2373
KINACNY114,434615,036015,637414,209015,863014,209015,8630
NEMACKADEM10,000060,11320,000058,91090,000057,73270,0000
NORVEŠKANOK111,429011,716012,003011,423112,008911,423112,0089
RUSKA FEDERACIJARUB11,20511,30991,38851,17891,41471,17891,4147
SADUSD194,271596,639299,006994,223299,055294,223299,0552
ŠVAJCARSKACHF1101,7516107,1069112,4622101,2160112,9978101,2160112,9978
ŠVEDSKASEK111,324411,608811,893211,318611,899011,318611,8990
VELIKA BRITANIJAGBP1133,5787136,9336140,2885133,5103140,3569133,5103140,3569

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.