Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 02.08.2021.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD170,897172,677774,458370,860874,494670,860874,4946
AUSTRIJAATS10,00008,54370,00008,37280,00008,20530,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,636660,109361,582058,606661,612057,434561,6120
DANSKADKK115,416715,803916,191115,408816,199015,408816,1990
EMUEUR1115,3298117,5635119,7972115,2122119,9148115,2122119,9148
JAPANJPY10088,089190,301592,513988,044092,559088,044092,5590
KANADACAD177,452079,397281,342477,412381,382177,412381,3821
KINACNY114,707515,320315,933114,477716,162914,477716,1629
NEMACKADEM10,000060,10930,000058,90710,000057,72900,0000
NORVEŠKANOK110,941111,215911,490710,935511,496310,935511,4963
RUSKA FEDERACIJARUB11,24681,35521,43651,21971,46361,21971,4636
SADUSD196,640499,0676101,494896,5909101,544396,5909101,5443
ŠVAJCARSKACHF1103,8451109,3106114,7761103,2985115,3227103,2985115,3227
ŠVEDSKASEK111,234711,516911,799111,229011,804811,229011,8048
VELIKA BRITANIJAGBP1134,3052137,6783141,0514134,2363141,1203134,2363141,1203

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.