Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 04.12.2020.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD170,105471,866173,626870,069473,662870,069473,6628
AUSTRIJAATS10,00008,54490,00008,37400,00008,20650,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,644960,117861,590758,614961,620757,442661,6207
DANSKADKK115,402915,789816,176715,395116,184515,395116,1845
EMUEUR1115,3462117,5802119,8142115,2286119,9318115,2286119,9318
JAPANJPY10090,800793,081295,361790,754295,408290,754295,4082
KANADACAD173,421875,265877,109873,384277,147473,384277,1474
KINACNY114,201614,793315,385013,979715,606913,979715,6069
NEMACKADEM10,000060,11780,000058,91540,000057,73710,0000
NORVEŠKANOK110,778011,048711,319410,772511,324910,772511,3249
RUSKA FEDERACIJARUB11,19171,29531,37301,16581,39891,16581,3989
SADUSD194,356396,726199,095994,307999,144394,307999,1443
ŠVAJCARSKACHF1103,1977108,6292114,0607102,6546114,6038102,6546114,6038
ŠVEDSKASEK111,184711,465611,746511,179011,752211,179011,7522
VELIKA BRITANIJAGBP1126,9643130,1530133,3417126,8992133,4068126,8992133,4068

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.